Konsultacijos internetu   /   Konsultacijos anglų kalba

Atsiliepimai

Klientų atsiliepimai

Istorijos pakeitusios gyvenimą

Inga

35 metai
Kai atsiduri taške, iš kurio nėra jėgų, tikėjimo ištrūkti, galimi du pagalbos keliai: pirmas- gauti receptą ir nusipirkti vaistų, antras- dirbti su savimi. Išbandžiau abu - pirmasis padėjo, tik neilgam, antrasis davė paaiškinimų, tikėjimo ir pasitikėjimo. Tai kelias ilgam... Tik profesionalios pagalbos dėka pusantrų metų darbo, begalės pokalbių valandų ir tu suvoki, kad esi išėjęs iš “taško”, o kai kitą kartą jame atsidursi, nebus baisu... Ačiū Jums, Laura, už meilę darbui ir tikėjimą žmogumi!

Rita Stakniūnienė

Direktorė, Kėdainių rajono Moterų krizių centras
Nuoširdus dėkui už suteiktą galimybę dar kartą pamąstyti, kaip svarbu puoselėti santykius tarp tėvų ir vaikų, nuomonės, kad įgūdį tapti gerais tėvais ir vaikų draugais turime ugdyti visą gyvenimą, formavimą, profesionaliai pravestus seminarus.

Justina

25 metai
Pirmasis žodis, kuris ateina į galvą mąstant apie lankymąsi pas Laurą - pasitikėjimas. Reguliariai lankau susitikimus jau dvejus metus ir man lengva pasitikėti jos taikomais metodais, nes jie tikrai veikia. Tai ką išmokstu kabinete vėliau lengvai pritaikau kasdieniame gyvenime. Ši patirtis man labai vertinga.

Roberta Motiečienė

Kauno socialinių paslaugų centro direktorės pavaduotoja
Esame be galo dėkingi, už pagalbą šeimos santykių konsultantei Laurai, padedant plėtoti socialinių darbuotojų, dirbančių su šeimomis profesines kompetencijas. Mokymai prieraišumo tema darbuotojams buvo naudingi ir lengvai pritaikomi praktikoje. Ačiū už bendradarbiavimą.

Giedrius

39 metai
Man netekus verslo prasidėjo taip pat ir sunkumai šeimoje. Pasijutau užspeistas į kampą gyvenimo ir nežinojau kaip ir kur judėti. Pokalbiai su Laura sugrąžino savigarbą, norą dirbti ir rizikuoti, pagerėjo santykiai šeimoje. Labai rekomenduoju Laurą kaip nuostabų sielos daktarą.

Rosita Guzaitienė

Stovyklų šeimoms organizatorė
Seminarų temos tikrai aktualios ir padedančios analizuoti tiek save, tiek šalia esantį partnerį. Labai įstrigo seminaras apie tai, kaip mes pykstame ir kaip reaguojame į kito pyktį. Kokios pykčio raiškos formos būna ir kaip aš sau leidžiu ar neleidžiu pykti. Labai svarbu, kad seminarus vedusi Laura Varžinskienė leidžia patiems surasti atsakymus, daryti savo sprendimus ir pasiryžimus ateičiai. Labai dėkojame už šiltą, savą ir tikrai naudingą laiką.

Gertrūda

24 metai
Labai džiaugiuosi, kad atėjau į Lauros konsultaciją. Jos bendravimo būdas padeda man geriau suprasti save, aplinką ir kitus žmones, bei pritaikyti tai savo gyvenime.

Milda

34 metai
Esu be galo dėkinga Laurai Varžinskienei už suteiktą psichologinę pagalbą. Patyriau labai skaudžias skyrybas dėl vyro neištikimybės. Laura padėjo pamatyti visą situaciją iš šalies, išgyventi skausmą ir puikiai išspręsti visas tuo metu buvusias problemas. Viskas taip greitai išsisprendė per tokį trumpą laiką, kad dabar pamenu šį etapą labai lengvai ir nejaučiu jokių nuoskaudų, ar skausmo, dėl buvusių skyrybų. Esu laiminga moteris ir gyvenu nuostabų gyvenimą.

Vaida ir Mindaugas

Su Didžiausia pagarba
Esame labai dėkingi Psichologei Laurai Varžinskienei už suteiktą pagalbą. Mes pas psichologę lankėmės kaip pora. Mus ištiko santykių krizė gimus vaikeliui. Atrodė visą laiką pykstamės, dėl to paties, kaip plokštelė ir niekaip nerasdavome kompromisų. Nusprendėme kreiptis pas specialistą, nes nenorėjome daugybę metų pyktis ir priekaištauti vienas kitam. Mums be galo padėjo susitvarkyti su iškilusiomis psichologinėmis problemomis, kaip porai. Konsultacijos metu galėjome pažvelgti į tą situaciją visai kitu kampu ir sutuoktinį pamatyti visai kitomis akimis. Todėl mes, kaip pora, puikiai išsprendėme problemas ir radome mums tinkamiausia būdą ieškoti kompromisų. Šiuo metu esame laiminga šeima.

Vilma ir Artūras

Mums pagalbos prireikė prieš santuoką. Pradėjome pyktis, konfliktuoti, net suabejojome, ar dar reikia tuoktis. Nusprendėme apsilankyti pas porų terapeutę. Dabar esame susituokę. Nors konflikų vis dar kyla, bet išmokome kalbėtis. Kalbamės apie viską, net tai, kas yra nemalonu.