Konsultuodama šeimas vadovaujuosi sisteminės šeimos terapijos principais, pagal kurią šeima yra matoma, kaip sistema, gyvas organizmas, kuris nuolat vystosi, auga ir kinta, o šeimos nariai nuolat veikia vienas kitą ir visą šeimą.
Sisteminės šeimos terapijos metu šeimos nariai dirba kartu ir atskirai, siekdami išspręsti sunkumus, kurie tiesiogiai veikia vieną ar keletą šeimos narių. Kiekvienas šeimos narys turi galimybę išreikšti savo mintis ir jausmus. Šeima kartu ieško būdų padėti šeimos nariams susidoroti su stresu ir sumažinti įtampą šeimoje. šeimos nariai tyrinėja savo asmeninius vaidmenis šeimoje, mokosi keisti vaidmenis, jei to reikia ir mokosi būdų padėti ir palaikyti vieni kitus, siekiant atstatyti šeimos santykius ir sveiką šeimos sistemą.
Geriausiai rezultatas pasiekiamas, kai į konsultaciją atvyksta visi šeimos nariai, tačiau jei kažkuris šeimos narys konsultacijos atsisako, verta atvykti ir vienam.
Jei manote, kad išsaugoti darnius tarpusavio santykius šeimoje yra svarbi vertybė, nelaukite, kol jūsų sunkumai įsisenės ir taps problemomis, kreipkitės pagalbos į specialistus, kurie gali jums padėti.